loading
X

Możesz używać wyszukiwarki do wyszukiwania numerów części, produktów oraz pojazdów samochodowych:

Typ wyszukiwania:Przykład:
Fraza:chłodnica wody
Pojazd + Fraza:Ford Focus 2004 chłodnica wody
Numer części:4E0959577C
Pojazd:Audi A4 B5
Kategoria:Drzwi przednie
OEM:850742 VALEO
np. filtr oleju Audi A4 B5 lub 6Q0012115Fpokaż więcej przykładów
  • Typ ogłoszenia


  • Status ogłoszenia


Wybierz pojazd

Węże, rurki, przewody, linki hamulcowe

  • Strona 
  • z
  • 81

Powiadomienie o nowych ogłoszeniach dla Węże, rurki, przewody, linki hamulcowe

Podaj swój e-mail

Do czego służą przewody hamulcowe?Przewody hamulcowe, które łączą pompę główną z rozpieraczami wykonane są ze sztywnych rurek, mocowanych do ramy lub nadwozia, oraz z elastycznych przewodów łączących sztywną część instalacji z kołami. Przewody elastyczne wykonuje się z gumy wzmocnionej specjalnymi przekładkami, niekiedy osłoniętej z zewnątrz metalowym oplotem. Szczelność połączeń sztywnych przewodów uzyskuje się przez rozwalcowanie ich końcówek i dociśnięcie nakrętkami.

W samochodach z hydraulicznymi mechanizmami uruchamiającymi stosuje się często urządzenia wspomagające, których zadaniem jest zwiększenie skuteczności hamowania i zmniejszenie wysiłku kierowcy przy naciskaniu na pedał hamulca. Urządzenia takie stosuje się w niektórych samochodach ciężarowych oraz szybkich samochodach osobowych. Są to urządzenia hydro-pneumatyczne, w których dla zwiększenia nacisku na tłok pompy hamulcowej wykorzystuje się podciśnienie w rurze dolotowej silnika lub ciśnienie sprężonego powietrza pobieranego ze specjalnego zbiornika zasilanego przez sprężarkę, napędzaną silnikiem samochodu.

Strona www.nanodatex.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. OK, rozumiem Dowiedz się więcej