loading
X

Możesz używać wyszukiwarki do wyszukiwania numerów części, produktów oraz pojazdów samochodowych:

Typ wyszukiwania:Przykład:
Fraza:chłodnica wody
Pojazd + Fraza:Ford Focus 2004 chłodnica wody
Numer części:4E0959577C
Pojazd:Audi A4 B5
Kategoria:Drzwi przednie
OEM:850742 VALEO
np. filtr oleju Audi A4 B5 lub 6Q0012115Fpokaż więcej przykładów
  • Typ ogłoszenia


  • Status ogłoszenia


Wybierz pojazd

Oświetlenie wewnętrzne

  • Strona 
  • z
  • 73

Powiadomienie o nowych ogłoszeniach dla Oświetlenie wewnętrzne

Podaj swój e-mail

Do czego służy oświetlenie wewnętrzne?Oświetlenie wewnętrzne to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia kabiny samochodu. Wyróżnia się wiele rodzajów tego oświetlenia - standardowe małe lampki montowane z przodu kabiny, większe lampy wewnętrzne, lampki do czytania (np. z wygiętym ramieniem), moduły dachowe, lampki w drzwiach i różnego rodzaju systemy, które zmieniają kolor oświetlenia i tworzą specyficzny nastrój wewnątrz auta.

Oświetlenie wewnętrzne pełni funkcje ozdobne i użytkowe. Podkreśla charakter samochodu i nadaje mu wyjątkowy styl (w przypadku kolorowych lampek). Oświetlenie to pozwala również poprawić widoczność w kabinie, gdy na zewnątrz jest ciemno (przy wykorzystaniu lampek świecących światłem w kolorze białym). Oświetlenie wewnętrzne może być w pewnym stopniu zautomatyzowane. Lampki mogą zapalać się po otwarciu drzwi i gasnąć po ich zamknięciu. Zastosowanie odpowiedniego modułu umożliwia także regulację natężenia światła. W niektórych przypadkach możliwa jest również zmiana kolorów oświetlenia (systemy RGB).
W najprostszych lampkach stosowane są klasyczne żarówki, a w przypadku bardziej zaawansowanych systemów oświetlenia wykorzystuje się diody LED.

Strona www.nanodatex.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. OK, rozumiem Dowiedz się więcej